Loading...
POLAND DEFENCE

CYBERDETEKTYW – DETEKTYW

CYBERDETEKTYW – DETEKTYW

WYPRZEDZAMY KONKURENCJE DOŚWIADCZENIEM I TECHNOLOGIĄ

USŁUGI DETEKTYWA I CYBERDETEKTYWA

Sekcja detektywistyczna ma za zadanie być blisko ludzkich problemów i pomagać w ich rozwiązaniu. Wszystko odbywa się w dyskretnej atmosferze, rzetelnie z troską o każdy detal. Usługi prywatnego detektywa, to skuteczny sposób na dokonanie pewnych ustaleń, czy zweryfikowanie podejrzeń. Jego działanie polega przede wszystkim na zbieraniu informacji i dowodów, które są niezbędne do celów procesowych, zarówno tych, które mają miejsce w biznesie, jak i tych, które są częścią życia prywatnego. Zdarza się, że prywatny detektyw występuje jako doradca biznesowy, gdyż obecnie w interesach, to wiedza jest jednym z największych zasobów, kapitałem nie do przecenienia.

OUTSOURCING CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Zawodowo zajmujemy się rozwiązywaniem problemów związanych z cyberbezpieczeństwem i bezpieczeństwem informacji. Bez względu na wielkość Twojej organizacji możesz uzupełnić swój zespół o kompetencje naszych ekspertów. Zapewniamy stały nadzór nad procesem wykrywania i obsługi przypadków naruszenia bezpieczeństwa informacji oraz nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie przy obsłudze incydentów i w analizie informacji o zagrożeniach bezpieczeństwa. Zajmiemy się opiniowaniem umów oraz przeglądem urządzeń, by upewnić się co do poziomu bezpieczeństwa biznesowego i technicznego.

CYBERDORADZTWO

Będziemy wspierać Twój biznes w wyzwaniach jakie każdego dnia stają na drodze do cyberbezpieczeństwa. Pomożemy w identyfikacji problemu, wesprzemy wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów. A jeśli dojdzie do próby ataku – nie martw się jesteśmy My i pomożemy.

WSPARCIE W PRZYPADKU PRÓB CYBERATAKÓW:

 • ataki za pomocą email,
 • ataki za pomocą telefonu,
 • ataki socjotechniczne,
 • ataki za pomocą metody phishing,
 • ataki za pomocą mediów społecznościowych.

WSPARCIE „POST FACTUM”:

 • analiza zaistniałych incydentów metodą po sznurku do kłębka,
 • analiza środowiskowa w celu zapobieganiu przyszłym cyberatakom,
 • analiza logów systemu operacyjnego komputerów i serwerów,
 • analiza danych w celu ujawnienia metody ataku i próba odszukania atakującego w tym także metodą wojskową – biały wywiad.

CYBERDETEKTYW

BEZPIECZEŃSTWO, ELIMINOWANIE ZAGROŻEŃ

SZKOLENIA CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Przeszkolimy Twoich pracowników każdego szczebla, w celu przekazania wiedzy w zakresie tożsamości i prywatności w sieci oraz rodzajów zagrożeń, rozpoznawania i zapobiegania zagrożeniom związanym z cyberprzestępczością. Pokażemy jakie działanie należy podjąć w przypadku usiłowania cyberataku.

SZKOLENIA I NARZĘDZIA

Regularnie będziemy organizować spotkania zespołu projektowego ws. cyberbezpieczeństwa, aby zadbać o komunikację i aktualność stosowanych rozwiązań. Zorganizujemy i przeprowadzimy szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa, również w wersji e-learning, aby Twoi pracownicy wiedzieli, jak reagować na pojawiające się zagrożenia. By ułatwić codzienną pracę, otrzymasz od nas dedykowane narzędzie Support Center Plus i adres e-mailowy, a także dodatkowe materiały szkoleniowe.

CYBER HELP DESK:

 • naprawa systemów windows po ataku typu ransomware,
 • pomoc przy wdrożeniu architektury obronnej firmy (Firewalle, Serwery Radius, antywirusy),

SIECI VPN I PROXY:

 • doradztwo i zabezpieczenie pracowników mobilnych i kontakt z firma macierzystą. Czyli jak to zrobić by pracownik działał w sieci firmowej bez obawy na atak.
 • oczyszczanie i naprawa zainfekowanych systemów zarzadzania treścią (CMS, wordpress, Joomla itp.),
 • odzysk utraconych danych z dysków twardych, z pamięci typu pendrive, karta pamięci, z uszkodzonych nośników pamięci.

DARKNET:

 • tematy związane z poruszaniem się po ciemnej stronie internetu zostaną przygotowane na indywidualne życzenie klienta.

USŁUGI DETYKTYWISTYCZNE

POLAND DEFENCE - CYBERBEZPIECZEŃSTWO

X